سوالات متداول: مرتبط با نمایشگاه قطعات خودرو

هدف از ایجاد این وب سایت چیست؟

هدف از ایجاد این وب سایت، فراهم آوردن فضایی است برای تولیدکنندگان قطعات خودرو که بتوانند بی واسطه و مستقیم محصولات خود را با ارایه مشخصات فنی لازم به عموم مردم عرضه دارند و در این فضا بازدیدکنندگان با تولیدکنندگان قطعات خودرو که اکثرا برای عموم ناشناخته باقی مانده اند آشنا شده و ضمن آشنایی و بررسی تولیدات آنها بتوانند با نظرات و تجربه های شخصی استفاده از آن محصولات، تولیدکننده و سایر مصرف کنندگان را از میزان رضایت خود و کیفیت آن محصولات آگاه سازند.

نحوه معرفی محصول توسط قطعه سازان در این نمایشگاه؟

قطعه سازان عزیز میتوانند درخواست خود را از طریق راه های مشخص شده در قسمت ” تماس با ما” به دفتر نمایشگاه ارسال نمایند، سپس از طریق نمایشگاه فرم عضویت که شامل درخواست اطلاعات لازم از جمله نام شرکت، لوگو، اطلاعات تماس برای ایشان ارسال و پس از تکمیل و ارسال فرم، نام کاربری و کلمه عبور ارسال خواهد شد. پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور، نماینده شرکت قطعه ساز میتواند وارد سایت نمایشگاه شده و از طریق پروفایل خود اقدام به خرید یکی از پکیج های معرفی محصولات نماید و سپس محصولات خود را در سایت بارگذاری نماید.

چگونه میتوان از آمار بازدید سایت مطلع شد؟

جهت مشاهده ی آمار تعداد بازدید کنندگان در روز، ماه، تعداد کاربرهای عضو و تاریخ بروز رسانی سایت، میتوان با مشاهده قسمت پایین هر صفحه از سایت (Footer) تحت عنوان ” آمار بازدید از سایت” به تمامی اطلاعات لازم دست پیدا کرد.

آمار بازدید