لیست قیمت لنت ترمز جلو مناسب برای ریو

70,000تومان
مالیات 70,000تومان
  • کد محصول: ریو
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر

همه ما می‌دانیم که لنت ترمز تیبا طرح ریو چه می‌کند . وظیفه لنت ترمز ترمز کاهش سرعت و توقف امن خودرو است. اما در این فرآیند، لنت‌های ترمز نقشی بسیار حیاتی ایفا می‌کنند . لنت ترمزها در شرایط اضطراری می‌توانند خودرو را متوقف کنند تا خودرو به خودروهای دیگر، موتورسوارها و عابران پیاده برخورد نکند. در نتیجه اهمیت این سیستم نباید نادیده گرفته شود.

نوع لنت ترمز می‌تواند اثر مهمی بر طول عمر آن داشته باشد: لنت‌های اورگانیک معمولا ارزان‌ترین و کم‌عمرترین هستند. لنت‌های کم‌فلز (Low Metallic) ممکن است کمی سر و صدا داشته باشند، اما عمر آن‌ها کمی از لنت‌های اورگانیک بیشتر است. لنت‌های نیمه فلزی معمولا طول عمر بالایی دارند. لنت‌های سرامیکی طول عمری بیشتر از تمام انواع لنت دارند. اما در مقابل، قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. به طور معمول لنت‌های جلو سریعتر از لنت‌های عقب فرسوده می‌شوند. چرا که معمولا بار ترمز بر محور جلو متمرکز می‌شود.

وقتی صدای سوت یا خرخر از لنت‌ها بلند شد، به این معناست که باید لنت‌هایتان را تعویض کنید. اگر صدای خرخر شنیدید، احتمالا لنت‌ها به طور کلی تمام شده‌اند و با هر ترمز، به دیسک‌های ترمز آسیب می‌زنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی